Poprzedni
Następny

O firmie

Firma powstała pod koniec 2019 roku i prężnie się rozwija. Stawiam na jakość  sprowadzanych produktów oraz ekologiczne opakowania. Staram się sprowadzać produkty na bieżąco, aby zawsze były świeże i najwyższej jakości. Wszystkie zioła oraz mieszanki ziołowe pochodzą od jednego, sprawdzonego producenta w Indiach. Jego uprawy są ekologiczne, firma nie używa sztucznych nawozów do uprawy roślin. Marka ziół indyjskich „Ziółka z Sojatu” staje się coraz bardziej rozpoznawalna, a jej odbiór jest bardzo pozytywny. Zawsze możesz poprosić o pomoc w doborze ziół lub poprosić o pomoc przy ich przygotowywaniu. Osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę zapraszam do PORADNICZKA.

Cały czas ulepszam sposób wysyłki ziół, aby zwiększyć zadowolenie klientów. Wasze zamówienia w 80% wysyłane są jeszcze tego samego dnia, nawet późnym  wieczorem czy w weekendy. Czas wysyłki to ok 24 godziny od złożenia zamówienia. Jeśli chcesz próbkę konkretnego zioła, napisz informację w notatce do zamówienia.

Zioła pojawiają się w coraz większej ilości sklepów internetowych i stacjonarnych, również tych za granicą. Dzięki temu kupując ziółka możesz kupić inne potrzebne produkty!

W których sklepach możesz znaleźć ziółka?

Zioła marki Ziółka z Sojatu zamówisz bezpośrednio przez nasz sklep. Oferta w Niemczech jest w zakładce DEUTSCHLAND.

Możesz zamówić również zioła do innych krajów, nawet spoza Europy. 

Shopping Cart
Przewiń do góry